Abdurrahman Önül

Akan Sular Durulur mu(Ben İlimden Ayrılmışım) İlahi Sözleri

Akan Sular Durulur mu(Ben İlimden Ayrılmışım) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Akan Sular Durulur mu(Ben İlimden Ayrılmışım) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ben ilimden ayrılmışım bir sevdaya tutulmuşum Nasihat kar etmez bana Muhammed’e vurulmuşum Akan sular durulur mu Allah diyen yorulur mu? Yara Muhammed yarası buna merhem vurulur mu? **** Bırak kardaş bu illeri ötüşmüyor bülbülleri Ben Rasule varmak için öğrendim Arap dilleri Akan sular durulur mu Allah diyen yorulur mu? Yara Muhammed yarası buna merhem vurulur mu?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu