Akan Sular Durulur mu(Müziksiz) İlahi Sözleri

Akan Sular Durulur mu(Müziksiz) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Akan Sular Durulur mu(Müziksiz) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

Bırak kardeş bu illeri ötüşmüyor bülbülleri
Ben Resule varmak için öğrendim Arap dilleri
****
Akan sular durulur mu Allah diyen yorulur mu?
Yara Muhammed yarası buna merhem bulunur mu?
****
Ben ilimden ayrılmışım bir sevdaya tutulmuşum
Nasihat kar etmez bana Rasulullaha/Muhammed’e vurulmuşum
****
Akan sular durulur mu Allah diyen yorulur mu?
Yara Muhammed yarası buna merhem bulunur mu?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version