Ali Ercan

Allah Rızası İlahi Sözleri

Allah Rızası İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Allah Rızası İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kaç asır kubbede çınlıyor Kur’an nasıl uyanmaz ki bu sesle insan Nice padişahlar geçti bu handan hangi taht oldu ki sahibine yâr Allah rızasının zerresi kadar düşündün mü kardeşim iyi düşün Kaç asır kubbede çınlıyor Kur’an nasıl uyanmaz ki bu sesle insan Nice padişahlar geçti bu handan hangi taht oldu ki sahibine yâr Hangi taht oldu ki sahibine yâr Allah rızasının zerresi kadar **** Önünde sultanlar dize gelse de adın tarihlere miras kalsa da Bu dünya Kİ senin mülkün olsa da sanma ki mahşerde olur sana yar Sanma ki mahşerde olur sana yar Allah rızasının zerresi kadar **** Şüphesiz ki Rabbim Kerimdir verir kul ona bir dese o bin gönderir Dünya isteyene dünyayı verir ne var ki kabirde olmaz ona yar Ne var ki kabirde olmaz ona yar Allah rızasının zerresi kadar **** Üstüme zümrütten türbe kurulsa üstüme zühreden nakkaş vurulsa Başucumda haşre kadar durulsa hiç biri etmezdi beni bahtiyar Hiç biri etmezdi beni bahtiyar Allah rızasının zerresi kadar

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu