Anne İlahi Sözleri

Anne İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Anne İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Hani zamanla geçer derler yalan yıllar oldu
Yokluğunda bütün acılar, anne hep beni buldu
****
Yalan yalan yalan, beni sensizlik ağlatan
Nasıl bırakıp ta gittin beni yanına almadan
****
Anne kimse sevmedi, senin sevdiğin gibi
Kimse sarılıp öpmedi, senin öptüğün gibi.
****
Anne dön de gel hadi beni RABBİM’e götür
Çok korkuyorum anne beni RABBİM’e götür
****
Yalan yalan yalan, beni sensizlik ağlatan
Nasıl bırakıp ta gittin beni yanına almadan
****
Anne kimse sevmedi senin sevdiğin gibi
Kimse sarılıp öpmedi, senin öptüğün gibi.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version