Aşk İle Yanam İlahi Sözleri

Aşk İle Yanam İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Aşk İle Yanam İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Dert ise çekerim ya Rasulallah dert ise çekerim ya Habiballah senden gelen derde kurban olayım
Aşk ile yanam, yanam kavrulam kurbanlar olam ya Rasulallah kurbanlar olam ya Rasulallah
Eğme başımı sil gözyaşımı duy yalvarışımı ya Habiballah duy yalvarışımı ya Rasulallah
Yanmasın ateş doğmasın güneş sen güneşe eş ya Habiballah sen güneşe eş ya Rasulallah
Dertli bülbülüm sen benim gülüm vız gelir ölüm ya Rasulallah vız gelir zulüm ya Habiballah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version