Bir Dilek Diledim Yüce Mevladan İlahi Sözleri

Bir Dilek Diledim Yüce Mevladan İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bir Dilek Diledim Yüce Mevladan İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
 

Bir dilek diledim yüce yaradandan bizi dost Nebiye hey dost komşu eyler mi?
Bizi Muhammed’e hey dost komşu eyler mi?
Seven sevdiğine kavuşur mu acep kavuştursun bizi hey dost gül Muhammed’e
****
Bir sevda ki dinmez gönül ona hayran âşığıyız onun hey dost gül Muhammed’in
Ona âşık olan yanar kor ateşte solar gül misali hey dost onun sevdasından

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version