Değil misin İlahi Sözleri

Değil misin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Değil misin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Kim umar senden vefâyı, yalan dünya değil misin?
Nice yüz bin erden geri, kalan dünya değil misin?
****
Kimisini nâlân edip, kimisini giryân edip,
Âhir-i kâr üryân edip, soyan dünya değil misin?
****
Kasdedip halkın özüne, toprak doldurup gözüne,
Ehl-i gafletin yüzüne, gülen dünya değil misin?
****
Eğer şâh u eğer bende, her kişiyi salan bende,
Kimse mekân tutmaz sende, virân dünya değil misin?
****
Sihr ile donatıp kendin, meydana salan semendin,
Âleme mihnet kemendin, salan dünya değil misin?
****
Kimisini nâlân edip, kimisini giryân edip,
Âhir-i kâr üryân edip, soyan dünya değil misin?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version