Ömer Karaoğlu

Ellinci Yıl Hesabı İlahi Sözleri

Ellinci Yıl Hesabı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ellinci Yıl Hesabı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bağladım nefsimi zincir yulara, Dünyayı duvara astım gel de gör. Yürüdüm sel oldum, duruldum göl oldum, Mazluma, mağdura kıvrak dil oldum, Zulüm sıcağında serin yel oldum, Yürekten yüreğe estim gel de gör. **** Rahatı huzuru attım kenara, Çileyi bağrıma bastım gel de gör. Sonu hatırladım, ilki duyunca, Kula kul olmadım ömür boyunca, Hakkın zehirini içtim doyunca, Batılın balına kustum gel de gör. **** Ülfetim olmadı iriler ile, Ağıla girmedim sürüler ile, Ölümden korkmayan diriler ile, Selâmı, sabahı kestim gel de gör. Yürüdüm sel oldum, duruldum göl oldum, Mazluma, mağdura kıvrak dil oldum, Zulüm sıcağında serin yel oldum, Yürekten yüreğe estim gel de gör

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu