Sedat Uçan

Filistin İlahi Sözleri

Filistin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Filistin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bir çocuk gördüm elinde taşlar, baba diye ağlar gözünde yaşlar Zalimin zulmüne eğildi başlar, insanlık ağlıyor şu Filistin’de Savaşlar bitmek bilmedi bombalar yağmur gibi, dur diyen yok sızlamaz sanki kimsenin kalbi Yetiş ya Muhammed insanlık ölmüş sanki duyun artık şu zavallı ağlayan bebekleri Kanlar içinde kalmış son nefesinde dendi, uyku nedir bilmezdi, uykusu ölmekti. Anasının hali feryatlar içindeydi, yok mu bunun çaresi yardım edin haydi. Bu zalim devlet işte bunlara karar verdi, Allahın verdiği cana nasıl kıyabildi. Dünya kimseye kalmaz hepimizin sonu belli, bir varız bir yokuz dünya öldürmeye değer mi? Feryat ediyorlar kardeş bacılar, ne zaman bitecek orda acılar Dualar yollayın nurlu hacılar, bitsin zulüm artık şu Filistin’de Bir çocuk gördüm elinde taşlar, baba diye ağlar gözünde yaşlar Zalimin zulmüne eğildi başlar, insanlık ağlıyor şu Filistin’de

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu