Gel Tevbeye İlahi Sözleri

Gel Tevbeye İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gel Tevbeye İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

Günah işleyen kişi akıt gözünden yaşı kurtaracaksan başı Hu tevbeye gel tevbeye
Etin canın var iken tenin kanın var iken iman sana yâr iken Hu tevbeye gel tevbeye
Alt çenen çekilmeden kefenin biçilmeden dünyadan göçülmeden Hu tevbeye gel tevbeye
Teneşirde yunmadan musallaya konmadan namazın kılınmadan Hu tevbeye gel tevbeye
Münkir Nekir gelmeden Rabbin kimdir demeden ateş gömlek giymeden Hu tevbeye gel tevbeye
Sırat’a erişmeden Cehenneme düşmeden ateşlerde pişmeden Hu tevbeye gel tevbeye

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version