Abdurrahman Önül

Getirdiler Burağı İlahi Sözleri

Getirdiler Burağı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Getirdiler Burağı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Getirdiler burağını, bin Muhammed’im(A.S.) dediler Ben Burağa binmem Allah ümmetlerim binmeyince Aman aman aman aman Rasulullah dertlere derman Getirdiler kevserini, iç Muhammed’im(A.S.) dediler İçmezem ya Cebrail’im, ümmetlerim içmeyince Aman aman aman aman Rasulullah dertlere derman Getirdiler cennetini, gir Muhammed’im(A.S.) dediler Girmezem ya Cebrail’im, ümmetlerim girmeyince Aman aman aman aman Rasulullah dertlere derman

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu