Feyzullah Koç

Getirdiler Sıratı İlahi Sözleri

Getirdiler Sıratı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Getirdiler Sıratı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Getirdiler burağı, bin Muhammed dediler
Binmezem ya Cebrail ashabım/ümmetim binmeyince
****
Getirdiler kevseri, iç Muhammed dediler
İçmezem ya Cebrail, ümmetim/ashabım içmeyince
****
Getirdiler hulleyi giy Muhammed dediler
Giymezem ya Cebrail ashabım/ümmetim giymeyince
****
Getirdiler Sıratı geç Muhammed dediler
Geçmezem ya Cebrail ümmetim/ashabım geçmeyince
****
Getirdiler cenneti, gir Muhammed dediler
Girmezem ya Cebrail, ümmetim/ashabım girmeyince

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu