Abdurrahman Önül

Gül Bahçesinde İlahi Sözleri

Gül Bahçesinde İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gül Bahçesinde İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Allah diyen gönül yanar kullar Mevlasını anar kimi bahçede elma nar gül bahçesinde gül açar Gülü sevdim gülü sevdim can aşkıyla güle erdim canan için bahçelerde demet demet güller derdim gül bahçeleri Gülizar gül ahını kalbe yazar gül güle eder nazar gül bahçesinde gül açar Gülü sevdim gülü sevdim can aşkıyla güle erdim canan için bahçelerde demet demet güller derdim nice dağlar güle hasret sende gülü kalbe yer et gül bağında gülü seyret gül bahçesinde gül açar Gülü sevdim gülü sevdim can aşkıyla güle erdim canan için bahçelerde demet demet güller derdim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu