Emrullah Coşkun

Gül Efendim İlahi Sözleri

Gül Efendim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gül Efendim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Seherlerde öten bülbül beni de kat feryadına Gaflet ile geçti ömür kim yetişir imdadıma Gül Efendim Gül Efendim biz ümmete Gül Efendim Gül Efendim Gül Efendim biz ümmete Gül Efendim **** Bir anı oldu ömür bağı boşa geçti gençlik çağı Nasıl aşam karlı dağı kim yetişir imdadıma Gül Efendim Gül Efendim biz ümmete Gül Efendim Gül Efendim Gül Efendim biz ümmete Gül Efendim **** İşte görünüyor kabir herkesin durağı âhir İster zengin ister fakir kim yetişir imdadıma Gül Efendim Gül Efendim biz ümmete Gül Efendim Gül Efendim Gül Efendim biz ümmete Gül Efendim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu