Hakkımızda

Hayat dediğimiz olgu ne kadar farklı değil mi? Belki bir sene belki on sene belki de yüz sene… Sürekli bir şeylerle meşgul olmaktan zamanın nasıl geçtiğinin de farkında değiliz.

Zamanın su gibi akıp geçtiği hayatımızda bir dakika nefes almak adına, belki yüzümüze konacak ufak bir buse olsun diye ilahi.org sitesini kurduk. İlahiler, güzel sözler, şiirler, güfteler ve daha onlarcasını barındıran sitemiz, siz değerli kullanıcılara en kaliteli içeriği göstermeyi kendine misyon edinmiştir.

Bunun dışında 2006 yılında açılan ancak belli sebeplerden dolayı hizmetine ara veren forum sayfamız artık tekrar yayında. Forum sayfamıza ulaşmak için ilahi.org/forum adresini kullanabilirsiniz. Orada sizlerin, hem dini hem de hayata dair soruları kıymetli üyelerimiz ve editörlerimiz aracılığıyla cevaplanacaktır.

Bilindiği üzere sosyal medya herkes tarafından oldukça sık kullanılan bir mecra oldu. Bu sebeple ilahi.org olarak sosyal medya üzerinden de paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Siz kıymetli misafirlerimize sosyal medyadan ulaşmayı çok isteriz. Bu sebeple bizleri takip ederseniz mutlu oluruz.

Exit mobile version