Abdurrahman Önül

Hu Mevlam İlahi Sözleri

Hu Mevlam İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hu Mevlam İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Gelin ey kardeşler gelin hu Mevlam hu hu Bu menzil uzağa benzer hu Mevlam hu hu Nazar kıldım şu dünyaya hu Mevlam hu hu Kurulmuş bir tuzağa benzer hu Mevlam hu hu **** Bir pirin eteğin tuttum hu Mevlam hu hu Ara beni deyüp gitti hu Mevlam hu hu Nice yüzbin günah ettim hu Mevlam hu hu Her biri bir dağa benzer hu Mevlam hu hu **** Ağla derviş Yunus ağla hu Mevlam hu hu Sen özünü Hakk’a bağla hu Mevlam hu hu Ağlar isen başına ağla hu Mevlam hu hu Elden vefa yoğa benzer hu Mevlam hu hu

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu