Hz.Ali İlahi Sözleri

Hz.Ali İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hz.Ali İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Bedir meydanında kılıç bilendi evvel vuruşmaya yiğit dilendi
Her çağrıda kalkıp öne gelendi Allahın aslanı Hz.Ali
İkinci mü’mindir davet yolunda Resulün goncası onun dalında
Sadakat asalet heybet alinde Allahın aslanı Hz.Ali
Gıpta eder gökte melekler ona almış Zülfikar’ı gitmiş meydana
Allah Allah diye döner bir yana Allahın aslanı Hz.Ali
Cümle gazalarda okunur şanı düşmanın başına yıkar meydanı
Bilmeyen var mıdır şah-ı merdanı Allahın aslanı Hz.Ali
Bir gaza başladı Hayber ilinde Resulün sancağı onun elinde
Kapıları söker kudret kolunda Allahın aslanı Hz.Ali

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version