Abdurrahman Önül

Kabe(Kabeyi Çok Tavaf Eylesem) İlahi Sözleri

Kabe(Kabeyi Çok Tavaf Eylesem) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kabe(Kabeyi Çok Tavaf Eylesem) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Kabeyi çok tavaf eylesem malım canım harc eylesem Her dem Allah Allah desem merhaba ya Kabetullah huuu Kabe yeryüzünün arşı sokakları nurdan çarşı Arafatta nurda karşı arzum sende bir beytullah huuu **** Kâbe dağların dumanı gitmez gönlümün gümanı bir demuh arzu eder malı arzum sende bir beytullah hu Kabe yeryüzünün arşı sokakları nurdan çarşı Arafatta nurda karşı arzum sende bir beytullah huuu **** Hak çağırsa bizde varalım babu selamdan girelim altun işine yüz sürelim merhaba ya Kabetullah huuu Kabe yeryüzünün arşı sokakları nurdan çarşı Arafatta nurda karşı arzum sende bir beytullah huuu **** Görmek ister cümle fakir kabenin önünde çukur dört yanımda müezinler okur arzum sende bir beytullah huuu Kabe yeryüzünün arşı sokakları nurdan çarşı Arafatta nurda karşı arzum sende bir beytullah huuu **** Gidenler hacı olur muradına nail olur Görenler cennetlik olur arzum sende bir beytullah huuu Kabe yeryüzünün arşı sokakları nurdan çarşı Arafatta nurda karşı arzum sende bir beytullah huuu

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu