Kervanımız Kaldı Yine İlahi Sözleri

Kervanımız Kaldı Yine İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kervanımız Kaldı Yine İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kervanımız kaldı yine
Hayırlısı böylesi de
Kısmetse gelecek sene
Geleceğiz Rasulallah
****
Babus-selamdan girmeye
Gözyaşlarını dökmeye
Ayaklarını öpmeye
Geleceğiz Rasulallah
****
Ruhumuz senden ayrılmaz
Bu din sensiz makbul olmaz
Seni seven mahzun olmaz
Geleceğiz Rasulallah
****
Huzurunda durmaya da
Sana selam vermeye de
Ebi ümmi fedake de
Diyeceğiz Rasulallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version