Kıyamet Gününde İlahi Sözleri

Kıyamet Gününde İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kıyamet Gününde İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kıyamet gününde mahşer yerine
yeşil berat ile gelir Fatıma
sağında Hatice solunda Havva
yeşil berat ile gelir Fatıma
****
mahşer yerlerinde feryad ediyor
ümmetlerim deyu niyaz ediyor
alıp cehennemden azad ediyor
yeşil berat ile gelir Fatıma
****
yedikleri arpa buğday tanesi
Muhammed Mustafa anın babası
odur Hasan Hüseyin’in anası
yeşil berat ile gelir Fatıma
****
derviş yunus der kıyamet kopacak
kişi ettiğini orda bulacak
zayıf ümmetlere şefii olacak
yeşil berat ile gelir Fatıma

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version