Cemal Kuru

Medine’de İlahi Sözleri

Medine’de İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Medine’de İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Medine âşıklar şehri âşıkların piri Nebi kucaklıyor tüm ümmeti kutlu şehir Medine’de Medine’de Medine’de yaram kanıyor sinede Rasulallah yeter bana başkası yük bu sinede Can Ahmed’im yeter bana gayrısı yük bu sinede **** Medine şehrine geldim sandım ki cennete girdim artık muradıma erdim kutlu şehir Medine’de Medine’de Medine’de yaram kanıyor sinede Rasulallah yeter bana başkası yük bu sinede Can Ahmed’im yeter bana gayrısı yük bu sinede **** Etrafını sarmış Uhud gel de dertlerini unut bugün bana sonsuz umut kutlu şehir Medine’de Medine’de Medine’de yaram kanıyor sinede Rasulallah yeter bana başkası yük bu sinede Can Ahmed’im yeter bana gayrısı yük bu sinede **** Davet etti Hak yaradan durmadan geç masivadan nasip al rahmetullahtan kutlu şehir Medine’de Medine’de Medine’de yaram kanıyor sinede Rasulallah yeter bana başkası yük bu sinede Can Ahmed’im yeter bana gayrısı yük bu sinede

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu