Medineye varamadım sözleri İlahi Sözleri

Medineye varamadım sözleri İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Medineye varamadım sözleri İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Ali Ercan Medine’ye Varamadım ilahi sözleri

Medine’ye varamadım Gül kokusu alamadım Ben Resûle doyamadım Yaralıyım, yaralıyım Yaralıyım Kâbe’nin örtüsü kara Açtı yüreğime yara Bulunmaz derdime çare Yaralıyım, yaralıyım Yaralıyım Rabbim nasip eyle ne var? Hasreti kalbimi dağlar İki gözüm durmaz ağlar Yaralıyım, yaralıyım Yaralıyım Resûlü görebilseydim Derdimi söylese idim Gam çekmezdim ölse idim Yaralıyım, yaralıyım Yaralıyım Rabbim nasip etse gitsem Beytullah’ı tavaf etsem Hacer-ül Esved’i öpsem Yaralıyım, yaralıyım Yaralıyım Kâbe’nin o siyah taşı Akıttım gözümden yaşı Bulunmaz Resûlün eşi Yaralıyım, yaralıyım Yaralıyım Her an Resûlümü özlerim Bu yüzden gülmez yüzlerim Açık gider şu gözlerim Yaralıyım, yaralıyım Yaralıyım Bu arzumu Muhammed’e Hacılar söylen Ahmed’e Çağırsın şu fakiri de Yaralıyım, yaralıyım Yaralıyım Çağırsın şu Ercan’ı da Yaralıyım, yaralıyım Yaralıyım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Yorum bırak