Miraçta Yol Arkadaşın İlahi Sözleri

Miraçta Yol Arkadaşın İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Miraçta Yol Arkadaşın İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


İnsanlığa rehber gönderdi seni Allah’ın tek sevgilisi Muhammed
Sen getirdin bana yüce dinimi dünyanın tek ışığısın Muhammed
Sen getirdin bana yüce dinimi dünyanın tek ışığısın can Ahmed
****
Yolunda gidenin gözyaşı dinsin Mekke’de dünyaya geldin
Miraçta yol arkadaşın Cebrail’di dünyanın tek ışığıydın Muhammed
****
Sensiz istemem dünya dünya malını ne sevgili ne dost ne de sarayı
Sen getirdin bana yüce dinimi dünyanın tek ışığısın can Ahmed
Tedavi ettin Ercan’daki yarayı dünyanın tek ışığıydı Muhammed

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version