Feyzullah Koç

Muhammed Doğduğu Gece İlahi Sözleri

Muhammed Doğduğu Gece İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Muhammed Doğduğu Gece İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Alemler nura gark oldu, Muhammed doğduğu gece, Mümin, münafık fark oldu, Muhammed doğduğu gece. *** Gökten yere nur atıldı, Yediler, kırklar katıldı, Keşişin dili tutuldu, Muhammed doğduğu gece. *** Ağlayan çocuk avundu, Doğuran anne sevindi, Çok kafirler dine geldi, Muhammed doğduğu gece. *** Arşın nuru yere indi, Suyu rengi nura döndü, Hep susuzlar suya kandı, Muhammed doğduğu gece. *** Huri kızları geldiler, Nurdan kundağa sardılar, Muhammed’e yüz sürdüler, Muhammed doğduğu gece. *** Gökler kapısı açıldı, Aleme rahmet saçıldı, Hülle donları biçildi, Muhammed doğduğu gece. *** Yunus ey der, ey kardeşler, Gözden akar kanlı yaşlar, Secde kıldı dağlar, taşlar, Muhammed doğduğu gece.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu