Muhammed’i Görelim İlahi Sözleri

Muhammed’i Görelim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Muhammed’i Görelim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bu darı dünyadan ey Kadir Mevlam
Göster bize Muhammed’i görelim
Ziyaret edelim kabrin evvela
Göster bize Muhammed’i görelim
****
Düştü gönlüm bülbül gibi feryada
Dağdelip şirin üçün döndüm Ferhad’a
Göster cemalını anın rüyada
Göster bize Muhammed’i görelim
****
Görünsün gözüme anın heyalı
Bir tecelli etsin kaddi nihalı
Bedrolmuş ay gibi ogül cemalı
Göster bize Muhammed’i görelim
****
O gün Ebabekir Ömer Osmanla
Hizbiyi yoldaş et şah-ı merdanla
Yevmı kıyamette cümle ihvanla
Göster bize Muhammed’i görelim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version