Ender Tekin

Nerdesin Gel İlahi Sözleri

Nerdesin Gel İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Nerdesin Gel İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Hasretin bağrımı dağlar oldu Ay yüzlü peygamber nerdesin gel Gülmedi gözlerim ağlar oldu Güneşim gündüzüm yıldızım gel **** Neyleyim yokluğunda dünyayı Sensiz hayat bana dar geliyor Yüreğimde dinmeyen bir acı Onsuzluk ölümden zor geliyor **** Öyle bir sevdaki yok gözümde Hiçbirşey sevdiğim nerdesin gel Özlemin büyüdü yüreğimde Sel oldu gözümden çağladı gel **** Neyleyim yokluğunda dünyayı Sensiz hayat bana dar geliyor Yüreğimde dinmeyen bir acı Onsuzluk ölümden zor geliyor

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu