Hasan Dursun

Seherlerde Deryaya Dalsam İlahi Sözleri

Seherlerde Deryaya Dalsam İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Seherlerde Deryaya Dalsam İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Seherde deryaya dalsam elini elime alsam Nur cemalini bir kere görsem Allah de kalbim Allah de **** Seherlerde kalk da otur sağ elini kalbini götür Dilin ile salâvat getir Allah de kalbim Allah de **** Seherlerde kalkmaz mısın nur çıranı yakmaz mısın? Sen Allahtan korkmaz mısın Allah de kalbim Allah de **** Bir garipsin şu dünyada gülme gülme ağla gönül Derdin dahi çoktur senin gülme gülme ağla gönül **** Ebubekir sıddık veli odur peygamberin yari Hani Ömer, Osman, Ali gülme gülme ağla gönül **** Onlar cihane hep geldiler hep gittiler kalmadılar Gülmediler ağladılar gülme gülme ağla gönül **** Bir gün olup ecel gele kullar kulluğunda kala Cümle âlem toprak ola gülme gülme ağla gönül

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu