Telif Hakkı

Web sitemiz tüm müzik paydaşlarına fayda sağlayan, onların reklamını yapan fayda odaklı bir platformdur. Bu sitede yapılan görüntülemeler video görüntüleme sayısını arttırmakta ve ayrıca video reklamlarına yapılan tıklamalar sayesinde video sahipleri kazanç sağlamaktadır. Bu yüzden Youtube yayıncılarının tamamına yakını yerleştirme metodu ile paylaşmamıza (mevcut durum) izin vermektedir.

Bu web sitesi videoları size yerleştirme metoduyla gösterir. Bu yerleştirme kodunu herhangi bir youtube videosu sayfasında “Paylaş” butonuna ve daha sonra “Yerleştir” butonuna tıklayarak görebilirsiniz, tüm sosyal platformlarda ve web sitelerinde kullanılan basit bir koddur, gizli bir yanı yoktur. En önemlisi, bu yerleştirme işlemini ancak içerik sahiplerinin izniyle yapabilmekteyiz. Youtube sitesinin konuyla ilgili açıklamasını bu sayfada (1) bulabilirsiniz.

Youtube videolarınızın -lisanslı içerik sahibi iseniz- bu sitede yayınlanmasını istemiyorsanız, bu sayfada (1) yazan yerleştirme kısıtlama işlemini uygulayabilirsiniz. Aksi halde bu web sitesinin içeriğinizi yayınlamasını kabul etmiş olursunuz.

Sunucularımızda herhangi bir şarkı dosyası veya videosu bulunmamaktadır. Sitemizdeki herhangi bir içerik için (şarkıcı, albüm, şarkı, şarkı sözü vb.) hak sahibiyseniz ve bunun bu sitede yayınlanmasını istemiyorsanız; hak sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgeler ile iletişim adresine mesaj göndermelisiniz.

Sitemiz uyar/kaldır politikasıyla çalışır. Hak sahibi olduğunuzu kanıtladığınız takdirde tüm talepleriniz dikkate alınır ve uygulanır.

Sitede paylaşılan videolarda inançlara ve değerlere saldıran, cinsel unsur barındıran veya bu durumlara benzer bir içerik Youtube platformunun gözünden kaçabilmektedir ya da bu konudaki hassasiyetlerimiz örtüşmeyebilmektedir. Biz daha hassas olmaya çalışarak bu tip içerikleri tespit etiğimiz takdirde kaldırmaktayız. Bu gibi durumlarda hak sahibi olduğunuzu ispat etmeye gerek kalmadan iletişim adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Her türlü soru/talep/öneri için iletişim adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu