Ya Rasulallah(Müziksiz) İlahi Sözleri

Ya Rasulallah(Müziksiz) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ya Rasulallah(Müziksiz) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

Şimdi sen Medine’nde yatarsın ey Resul ey Resul
Bizse çok uzaklardan bakarız ey Resul
Garip kaldık bu ellerde çağır bizi ey Resul
Senden uzaklarda öyle zor ki öyle zor ki
****
Seni görmedi bu gözler ondandır yüreğim sızlar Ya Rasulallah
Bastığın yerlere yüzler süreyim Ya Rasulallah süreyim Ya Rasulallah
Hak sevmiş Habibim diye Rasulallah sensiz bu can bilmem niye Rasulallah
Bu günahkâr Geylani’ye şefaat Ya Rasulallah
Bu günahkâr Geylani’ye şefaat Ya Rasulallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version