Yolcusun Sen İlahi Sözleri

Yolcusun Sen İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Yolcusun Sen İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Yolcusun sen yollar senin han kimin
Sorarsın bulamazsın ben kimim
Tanıdık bir yüz ararsın bulamazsın
Yabancı bu yerler sana kalamazsın
****
Hadi düş yollara yolcusun sen yolda kal
Bir ışık bekleme içindeki senden al
Ama geç kalma sakın varacağın yer yakın
Umut olsun yol azın adın
****
Yolcusun sen düş yollara geride kalma
Nerdeysen bu kendini firari olma
Yolcusun sen düş yollara geride kalma
Nerde isen bul kendini adını sorma.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version