Abdurrahman Önül

Yusuf’un Öyküsü İlahi Sözleri

Yusuf’un Öyküsü İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Yusuf’un Öyküsü İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Yusuf’un öyküsü yakar ciğeri Yusuf’u kuyuya attı kaderi Hak indinde çoktur onun değeri Yakup’u Ağlatan Yusuf mudur ki? **** Mısır ili oldu Yusuf’a vatan Yusuf’u yaptılar Mısır’a Sultan Oğlunu görünce gözünü açan Yakup’u ağlatan Yusuf mudur ki? **** Kardeşleri Yusuf’u kandırdılar Alıp derin bir kuyuya attılar Yakup’un yüreğini yandırdılar Yakup’u ağlatan Yusuf mudur ki? **** Mısır ili oldu Yusuf’a vatan Yusuf’u yaptılar Mısır’a Sultan Oğlunu görünce gözünü açan Yakup’u ağlatan Yusuf mudur ki? **** Kanlı gömleğiyle eve döndüler Yusuf’unu kurtlar yedi dediler Kenan’ın kurtları yemin ettiler Yakup’u ağlatan Yusuf mudur ki? **** Mısır ili oldu Yusuf’a vatan Yusuf’u yaptılar Mısır’a Sultan Oğlunu görünce gözünü açan Yakup’u ağlatan Yusuf mudur ki? **** Yakup ağlar gözleri görmez oldu Yusuf’un hasretiyle yanıp doldu Bir yaprak misali sararıp soldu Yakup’u ağlatan Yusuf mudur ki? **** Mısır ili oldu Yusuf’a vatan Yusuf’u yaptılar Mısır’a Sultan Oğlunu görünce gözünü açan Yakup’u ağlatan Yusuf mudur ki?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu