Ömer Karaoğlu

Zaferin Sıcak Muştusu İlahi Sözleri

Zaferin Sıcak Muştusu İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Zaferin Sıcak Muştusu İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Şehadet özlemi düştüğünde içimize Cennetin rüzgarı estiğinde yüzümüze Zaferin sıcak muştusu ile yüreğimizin çarpar damarı Vurulsak da biz o’nun yolunda kaybettikse de kazandıksa da Ve Bedir’de ve Uhud’da da biz vuruşanlardık aynı sevdayla Bizler Allah’ın askerleriyiz bizler Allah’ın askeri Kardeşim bana bir şeyler söyle yalnızlığımız ve efkarımız Hüzünlerimiz ve kıyamımız birleştirerek ellerimizi Ve yeryüzünde sevdalarımız böyle kuşatır tüm iklimleri Bizler Allah’ın askerleriyiz bizler Allah’ın askeri

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu