Zeyneb’im İlahi Sözleri

Zeyneb’im İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Zeyneb’im İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gidiyorum Zeyneb’im Kerbelâ toprağına
Çocuklarım emanet kalsın senin yanında
Zeynep dedi Hüseyn’im gitme o topraklara
Gözü dönmüş insanlar kıyar senin canına
Can Hüseyn’im Kerbelâ’da feryat figan dört bir yanda
Nasıl kıydın sen ey zalim Rasulümün torununa
Nasıl kıydın sen ey zalim Can Ahmed’in torununa
****
Kerbelâ’da bir matem sardı bütün dünyayı
Çocuklarla bir yerin su içmez dudakları
Hüseyin şehit oldu kanı boyar toprağı
Dedesi öpmedi mi o çatlamış dudağı
Can Hüseyn’im Kerbelâ’da feryat figan dört bir yanda
Nasıl kıydın sen ey zalim Rasulümün torununa
Nasıl kıydın sen ey zalim Can Ahmed’in torununa

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version