Mahmut Durgun

Abdulkadir Geylani İlahi Sözleri

Abdulkadir Geylani İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Abdulkadir Geylani İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Sahal abıd reyhani
Lel hurupdek ihsani
Abdek muri dek değlek
Ye bezuye geylani
****
Abdulkadir hu yakul
Ene ceddi yar resul
El medetmik ka kennur
Sahibi sırrı burhani
****
Abdulkadir bel hurca
lafiz cubbetül ğedra
Muridekum el ikra
İkra ayetel kur-ani
****
Abdulkadir aşşera
Husahibel medera
Ya hamiyel fukara
Ya bazuya geylani
****
Abdukadir yes yedi
Hu sahibel bağdadi
Hu sahibel imdadi
Ya bazuya geylani

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu