Abdurrahman Önül

Açılsın da Yollar İlahi Sözleri

Açılsın da Yollar İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Açılsın da Yollar İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Açılsın da yollar sana geleyim öyle özledim ki seni ey Rasul Topladım gülleri düştüm yollara yolum yine uzar patikalara Mevlam rahmeyliyor bütün kullara o yüce Rasule ben gidiyorum Açılsın da yollar sana geleyim öyle özledim ki seni ey Rasul **** Yoruldu yüreğim dert çeke çeke kurudu gözlerim yaş döke döke Yolların üstüne gül eke eke o yüce Rasule ben gidiyorum Açılsın da yollar sana geleyim öyle özledim ki seni ey Rasul **** Bu yolun sonunda Medine vardır hasreti gönlünde yanar yıllardır Her mevsimi güldür yeşil bahardır o yüce Rasule ben gidiyorum Açılsın da yollar sana geleyim öyle özledim ki seni ey Rasul

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu