Celaleddin Ada

Affına Sığındım İlahi Sözleri

Affına Sığındım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Affına Sığındım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Gafil olup yanmam boşa Ortak koşmam Sana hâşâ N’olur gaflet verme başa Affına sığındım Ya RABB Koştum sağa koştum sola İlhak eyle doğru yola Himmet ancak Senden ola Affına sığındım Ya RABB Kur’an elde baki mürşid Olayım Rasul’e mürid Dilim söyler her an tevhid Affına Sığındım Ya RABB **** Ey derde dermanı veren Ey gizli sırları bilen Arşı kürsü seyreyleyen Affına sığındım Ya RABB Koştum sağa koştum sola İlhak eyle doğru yola Himmet ancak Senden ola Affına sığındım Ya RABB Kur’an elde baki mürşid Olayım Rasul’e mürid Dilim söyler her an tevhid Affına Sığındım Ya RABB **** Hürmetine kainatı Yarattığın Can Ahmed’in Sünnetine sığınarak Affına sığındım Ya RABB Koştum sağa koştum sola İlhak eyle doğru yola Himmet ancak Senden ola Affına sığındım Ya RABB Kur’an elde baki mürşid Olayım Rasul’e mürid Dilim söyler her an tevhid Affına Sığındım Ya RABB

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu