Abdurrahman Önül

Aldanma Dünyaya İlahi Sözleri

Aldanma Dünyaya İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Aldanma Dünyaya İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Aldanma dünyaya bir gün göçersin Ecel şerbeti elbet içersin Mal evlattan hep vazgeçersin Azrail canın aldığı zaman **** İsrafil Sur çalar, canlar uyanır Mahşer dehşetine can mı dayanır? Kötü amellerle yüzler boyanır Mahşer gününe çıktığın zaman. **** Çekerler çeneni seni soyarlar Teneşir üstüne hemen koyarlar Yerinden yurdundan o gün atarlar Ağaçtan atına bindiğin zaman Ağaçtan atına bindiğin zaman **** İsrafil Sur çalar, canlar uyanır Mahşer dehşetine can mı dayanır? Kötü amellerle yüzler boyanır Mahşer gününe çıktığın zaman. **** Bırakırlar seni kalırsın yalnız Kalınca ne olur bilmem halimiz Sana yardım etmez bugün malımız Melekler suale geldiği zaman **** İsrafil Sur çalar, canlar uyanır Mahşer dehşetine can mı dayanır? Kötü amellerle yüzler boyanır Mahşer gününe çıktığın zaman. **** Vücudum çürüyüp etler dökülür Harap olur kemiklerim sökülür Senin kabrinde çimenler büyür Çürüyüp de toprak olduğun zaman. **** İsrafil Sur çalar, canlar uyanır Mahşer dehşetine can mı dayanır? Kötü amellerle yüzler boyanır Mahşer gününe çıktığın zaman.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu