Sedat Uçan

Aldanmayın (Sevgiye Layık Allah) İlahi Sözleri

Aldanmayın (Sevgiye Layık Allah) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Aldanmayın (Sevgiye Layık Allah) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Dost diye canı verdim durmadan ağlattılar Gönlümü Haktan çekip Dünyaya bağladılar **** Sonunda dolu dolu bir defter sağladılar Ya Rabbi günahıma birde imza attılar **** Sevgiye layık Allah hem de vallahi billah Bu günahkar hal ile tanır mı Rasulallah **** Vefa yok kimselerden Terk olun şerlilerden Yanıltır inanmayın Yalancı sevgilerden **** Hatamı kabul edip Döndüm yüce kapıya Her ne kadar yaşarsak Gideceğiz Allah’a **** Sevgiye layık Allah hem de vallahi billah Bu günahkar hal ile tanır mı Rasulallah **** Sevgiye layık Allah hem de vallahi billah Bu günahkar hal ile tanır mı Rasulallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu