Abdurrahman Önül

Allah Der İlahi Sözleri

Allah Der İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Allah Der İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Dağ Allah der, taş Allah der Gül Allah der, kuş Allah der Canlı cansız ne var ise Âlem aşkıyle Allah der.. **** Bu gece içim yanıyor, Deli gönül bulanıyor, Kâinat Hakkı arıyor, Allah Allah diye diye.. **** Dağ Allah der, taş Allah der Gül Allah der, kuş Allah der Canlı cansız ne var ise Âlem aşkıyle Allah der.. **** Karınca çalışır durur, Sular akar akar kurur Derviş sinesine vurur.. Allah Allah diye diye.. **** Dağ Allah der, taş Allah der Gül Allah der, kuş Allah der Canlı cansız ne var ise Âlem aşkıyle Allah der.. **** Güller Allah deyi açar, Mis kokularını saçar, Kuşlar kanat açıp uçar Allah Allah diye diye.. **** Dağ Allah der, taş Allah der Gül Allah der, kuş Allah der Canlı cansız ne var ise Âlem aşkıyle Allah der.. **** Arı balı yapar aşk ile Arıdır bala vesile Tüm kainat gelir dile.. Allah Allah diye diye..

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu