Cemal Kuru

Allah Desin İlahi Sözleri

Allah Desin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Allah Desin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Haydi canlar cem edelim
Diller ALLAH ALLAH desin
Zikreyleyip döne döne
Kullar ALLAH ALLAH desin
****
Ol Muhammed (s.a.v) Sevgilimiz
O (s.a.v)’na yoldaştır Ali’miz
Ali’dir bizim kalemiz
Surlar ALLAH ALLAH desin
****
İki cihan Serveri
Ali Ol Sultanın Eri
Savurdukça Zülfikarı
Erler ALLAH ALLAH desin
****
Nerde gafil bir kul görsen
Nedir buna şifa dersen
On iki imamdan sorsan
Derler ALLAH ALLAH desin
****
Böyleydik böyle bilinsin
Kalplerde nifak silinsin
Kur’an a boyun eğilsin
Sırlar ALLAH ALLAH desin

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu