Allahu Allah İlahi Sözleri

Allahu Allah İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Allahu Allah İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ömrün bitirmiş viranemiyem Aklın yitirmiş divanemiyem **** Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah **** Yaşlı gözlerim, tutmaz dizlerim Yolun izlerim, mestanemiyem **** Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah **** Kanat vururum, döner dururum Yanar kururum, pervanemiyem **** Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah **** Aşkî can feda, olsa ne fayda Aşk oku yayda, kemanemiyem **** Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Yorum bırak