Salih İpek

Anama İlahi Sözleri

Anama İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Anama İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

Ah anam ah, seni sana nasıl anlatabilsem, kendimi sana nasıl anlatabilsem.
Eli nasırlı anam, bakışları hüzünlü anam, yüreği şefkatli anam, her türlü zorluğu göğüsleyen anam, bizleri okutan anam, bizlerin arkadaşı anam, bizlerin can yoldaşı anam. Seni sana nasıl anlatabilsem. Kendimi kendimi sana nasıl anlatabilsem.
Beni büyüyüp askere gönderen sen, o şerefli görevi yaparken gözlerin bazen hüzün bazen sevinç seline çeviren yine sen anam. Bazen de şehit Selim’in asker anası sen.
Seni sana nasıl anlatabilsem. Kendimi sana nasıl anlatabilsem.
Benim evlat sahibi olmamı isteyen sen, torunlarını görmek isteyen sen, eli öpülesi anam, seni ancak seni ancak 23 sene sonra anlayabildim, çünkü benim de yavrum var, çünkü benim de yavrum var, sevgiyi şimdi tattım, merhamet şimdi tattım, özlemi şimdi tattım canım anam.
Bir ana baba 10 evlada bakar, 10 evlat bir ana babaya bakamaz. Sözüm mü, sözüm ana babasının rızasını almayanlara. Huzurevlerinde yüzlerce anam babam var.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu