Cemal Kuru

Anam(Dokuz Aydır Canı) İlahi Sözleri

Anam(Dokuz Aydır Canı) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Anam(Dokuz Aydır Canı) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

Dokuz aydır canı canda götürdün Allahtan doğaydım dilerdin anam
Hakkın/Allah emri bu dünyaya getirdin toprağımı sürdün beledin anam anam
****
Soğuk kış günleri ocak yakardın ağlamayım diye bana bakardın
Gece emzirmeye on kez kalkardın tatlı uykularını bölerdin anam ah canım anam
****
Bizim üstümüze kol kanat gerdin yavrularını canından fazla severdin
Her anam dedikçe vah yavrum derdin ağlasam gözyaşım silerdin anam canım anam

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu