Abdurrahman Önül

Anar Bu Gece İlahi Sözleri

Anar Bu Gece İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Anar Bu Gece İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bu gece yıldızlar yanıp sönüyor Melekler semadan yere iniyor Bir semazen aşka gelmiş dönüyor Kullar Mevlasını anar bu gece **** Seni zikrediyor yüce Rahmanım Kalbine doldurmuş güçlü imanı Çok şükür Mevlaya koşma zamanı Kullar Mevlasını anar bu gece **** Hz. Ensariyle Mevla anılır Mevla anıldıkça feyiz alınır Ölüm acısına zor dayanılır Kullar Mevlasını anar bu gece **** Seni zikrediyor yüce rahmanım Kalbine doldurmuş güçlü imanı Çok şükür Mevlaya koşma zamanı Kullar Mevlasını anar bu gece **** Bende herkes gibi hakkın kuluyum Değmeyin gönlüme zaten doluyum Bu aşkın yanık bir yolcusuyun Kullar Mevlasını anar bu gece Bir fani dünyanın bir yolcusuyum Kullar Mevlasını anar bu gece **** Seni zikrediyor yüce rahmanım Kalbine doldurmuş güçlü imanı Çok şükür Mevlaya koşma zamanı Kullar Mevlasını anar bu gece

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu