Sedat Uçan

Aşkın Ateşi İlahi Sözleri

Aşkın Ateşi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Aşkın Ateşi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yöneldim Allahı yüce kapına yakıyor gönlümü günah ateşi Müptela eyledin güzel adına yakıyor bağrımı aşkın ateşi Durmadan yakındım seni bilmeden gençliğim çürüdü tövbe etmeden Ağladım bir an yüzüm gülmeden yakıyor yüreği aşkın ateşi Rahmetin büyüktür verme gazabı yok etti kaybetti nefsin şarabı Pişmanlık veriyor her gün azabı eritiyor beni sevdan ateşi **** Ben köle olmuşum nefsin emrine simsiyah lekeler doldu kalbime Bin ateş ki sönmüş içime uykuyu bırakmaz nurun ateşi Durmadan yakındım seni bilmeden gençliğim çürüdü tövbe etmeden Ağladım bir an yüzüm gülmeden yakıyor yüreği aşkın ateşi Rahmetin büyüktür verme gazabı yok etti kaybetti nefsin şarabı Pişmanlık veriyor her gün azabı eritiyor beni sevdan ateşi

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu