Abdurrahman Önül

Ay Parçası İlahi Sözleri

Ay Parçası İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ay Parçası İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ay parçası yüzün o gözün var ya Mahzun olursan güller ağlar ya Lisan seni tarif edemez asla Nur cemalinden Güneş ister ya Güneşten cömert feyizli huyun Fatıma’tuzZehradır soyun Ne dil ne diller vasfedemez Sultanım kelamlar aşkından doyun eğer Ulular seninle övünür gıpta Üzme nazlı gönüller ağlayıp ta Tek bir tek sensin gönüller tacı Du’a et nolur eller açıp ta Okyanuslar damla ulu gönlüne Yıldızlar toplarsın yüce haline Ne arz ne sema yok diyemez Benziyorsun sen cennet gülüne

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu