Salih İpek

Bacım İlahi Sözleri

Bacım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bacım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ahvalimden sual sorma feci bacım, sütunlar üzerime çökmüş kırıldı tacım
Ruh dünyam can çekişiyor kalmadı ilacım, memleketimin bozuk istikametine ağla ağla bacım
Bana gülümse diyorlar bilmiyorlar ki açım, barınacak evim yok kalmadı temele atacak harcım
Çaresizim yok halimi rapor edecek yazıcım, her tarafım yaralar içinde dinmiyor acım
İnsan kemikleriyle kasrını inşa edendir davacım, her şeyimi aldılar sıra geldi kemiklerime ey sazcım
Hakkın sesi olmazsan öfkem olur ilacım, biliyorum haksızlıktan hak beklemek darağacım
Çığlıklara alışmasın sırtımı dayadığım ağacım, dallarına konan kuşların ötüşleriydi sevincim, fıtratımın gereği gibi yaşamaktır amacım. Zor da mutlu günler gelecek, budur inancım. Esselamü Aleyküm.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu