Abdurrahman Önül

Başlayalım Zikire İlahi Sözleri

Başlayalım Zikire İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Başlayalım Zikire İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Başlayalım zikire affetsin Ğaffar Allah gül desin Allah Allah ondadır şifa Allah Allah diyelim Allah Allah deyip coşalım bu dünya yalan yalan Allah diyelim Allah **** Zikreden matlub olur Mevlaya yakın olur o cenneti Âlâ’da Resule komşu olur Allah diyelim Allah Allah deyip coşalım bu dünya yalan yalan Allah diyelim Allah **** Zikir cümlenin başıdır dertlerin ilacıdır nefsi şeytanı yıldırır Allah diyelim Allah Allah diyelim Allah Allah deyip coşalım bu dünya yalan yalan Allah diyelim Allah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu