Sedat Uçan

Bayram O Bayram Olur İlahi Sözleri

Bayram O Bayram Olur İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bayram O Bayram Olur İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Mevlâ bizi affede gör ne güzel ıyd olur Cürm ü hatalar gide bayram o bayram olur Merhamet ede Rahîm dermanı vere hekim Lutfede luf-i Kadîm bayram o bayram olur **** Merhametin kânıdır afv ü kerem şânıdır Hep ânın ihsânıdır bayram o bayram olur **** El tuta kitâbını dil tuta hitâbını Can tuta şitâbını bayram o bayram olur **** Tevhîd ede zevk ile Hakk’ı seve şevk ile Tasdik inerse dile bayram o bayram olur **** Lutfî’ye lutf u kerem dâhil-i bâb-ı harem Dâima Allah direm bayram o bayram olur

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu