Sedat Uçan

Behey Gafil İlahi Sözleri

Behey Gafil İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Behey Gafil İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Âşıkların hallerini görmez misin behey gafil Şu dünyanın ibretinden almaz mısın behey gafil Ah gafil gafil uslan artık behey gafil Pişman isen tövbe eyle devran sana dönmez böyle Karanlık kabre girmekten korkmaz mısın behey gafil **** Yediğini inkâr eder imtihana isyan eder Nefsin dalâlete çeker görmez misin behey gafil Ah gafil gafil uslan artık behey gafil Pişman isen tövbe eyle devran sana dönmez böyle Karanlık kabre girmekten korkmaz mısın behey gafil **** Kuruttun gözün yaşını secdeye koymaz başını Bak deftere günahına yanmaz mısın behey gafil Ah gafil gafil uslan artık behey gafil Pişman isen tövbe eyle devran sana dönmez böyle Karanlık kabre girmekten korkmaz mısın behey gafil **** Melekül Mevt şekle girer bin acıyla canın çeker Ektiğin ameli biçer bilmez misin behey gafil Ah gafil gafil uslan artık behey gafil Pişman isen tövbe eyle devran sana dönmez böyle Karanlık kabre girmekten korkmaz mısın behey gafil

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu